Haberler

Antalya, genç vekil adayını bağrına bastı

  • 0

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Sena Nur Çelik, Alanya ve Gazipaşa İlçe Teşkilatları ile bir araya geldi.

Teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Çelik, daha sonra babaannesinin köyü İspatlı’ya giderek babaannesi Ümmühani Çelik’i ziyaret etti.

sHOTg_1428820261_3736

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Avukat Sena Nur Çelik Alanya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve parti yöneticileriyle bir araya gelen Çelik, AK Parti’nin kendisini memleketinden aday gösterdiği için büyük onur ve mutluluk duyduğunu söyledi. Amacının Antalya’ya ve Alanya’ya en iyi şekilde hizmet etmek olduğunu kaydeden Çelik “Gecemi gündüzüme katarak memleketime hizmet etmek için çalışacağım” dedi.

AK Parti’nin inşa ettiği Yeni Türkiye’yi kendi hayatı üzerinden anlatan Çelik “AK Parti iktidarı kadınların ve gençlerin önünü açmak için çok büyük adımlar attı. Çalışmalarını hepiniz biliyorsunuz. Ben liseden mezun olduğum yıllarda gençlerimiz arasında ayrımcılık yapılıyordu ve yüksek öğrenim hakları dahi engelleniyordu. Artık bu ülkede gençler eğitim haklarını özgürce kullanabiliyorlar; ayrımcılığa uğramadan secimle haklarını kullanıp Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ülkelerine en iyi şekilde hizmet etme fırsatını yakalayabiliyorlar. AK Parti’nin önünü açtığı gençlerden biri olarak hedefim bu sayede edindiğim birikimimi Antalya ve ülkem için çalışarak değerlendirmek’ dedi.

Aldığı eğitim ve elde ettiği birikim ile memleketine hizmet etmek için bu yola çıktığını kaydeden Sena Nur Çelik “Allah nasip ederse ve halkımız bana TBMM’de kendisine hizmet etme görevi verirse, Antalya’nın ve tüm Antalya’nın sorunlarını en etkili şekilde siyasi zemine taşımak için çalışacağım. Bundan sonra gecemi gündüzümü Antalya ve ülkem için çalışarak harcayacağım” dedi.

Kaynak: Haber7

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!