Haberler

AK Parti’nin Sena’sı var

  • 0

Alanyalılar, memleketinde yaşamasa da kendi içinden çıkan değerlere sahip çıkmasını çok ama çok iyi biliyor. Düne kadar Alanya’nın onuru olan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na nasıl sahip çıktıysa, bugün de Alanya’nın öz ve öz evladı olan Sena Nur Çelik’e sahip çıkıyor.

Alanyalı kendisine hizmet edeni sever, sayar. Dün Mevlüt Çavuşoğlu bu şehre hizmet etti, yarın da edecek.

Alanyalı, 7 Haziran öncesi milletvekili adayı olan 28 yaşındaki Sena Nur Çelik’i bağrına basıyor. Alanyalı, genç yaşına rağmen bilgi, birikim ve tecrübesiyle siyasetin güler yüzü Sena Nur Çelik’e destek oluyor. Çünkü 28 yaşındaki Sena Nur Çelik, siyasetin güler yüzü olduğu gibi siyasetin genç beyni olacak.

Genç oluşuna rağmen tecrübesiyle Alanya’da çok projelere imza atacak olan Sena Nur Çelik dün partisinin İlçe Teşkilatı’ndaki tanıtım töreninde hazır bulundu.

14 milletvekili adayı arasında Sena Nur Çelik’in ismi anons edilince de o salondaki coşku ve heyecanı herkesin görmesini isterdim. Sanki Sena Nur Çelik, milletvekili adayı değil, Başbakan adayı oluyormuşcasına insanların sevinci görülmeye değerdi.

Onun isminin anons edilmesiyle salonda bir alkış tufanı koptu. Herkesin de gözü onun üzerindeydi. Ama o salonda bir konuşma yaptı ki, salon ‘Alanya seninle gurur duyuyor’ sloganlarıyla inledi.
Yani AK Partililer ve Alanyalılar, Sena Nur Çelik’i bağrına basıyor, onunla onurlanıyordu.

Alanyalılar, Sena Nur Çelik’e sevgisini gösteriyor, Sena Nur Çelik ise kendisine yürekten destek olanlara teşekkür ediyordu.

Düne kadar, ‘Sena Nur Çelik, tepeden inme aday. Niye onu aday gösterdiler’ diye Sena Nur Çelik’i dışlamaya kalkanlara dün AK Partililer, ‘O bizim adayımız ve Alanya’nın evladı’ diyerek salonda o iddialara da bir yanıt veriyordu. Yani AK Partililer, Sena Nur Çelik’e sevgisini gösterdi.

O sevgi öyle sıradan değil, kalptendi. Ben böyle bir sevgi görmedim. Sena Nur’a gösterilen o sevgi görülmeye değerdi.

Yani AK Parti’nin bir Çavuşoğlu’su vardı, bugün de bir Sena Nur’u var. Bence Sena Nur sevgisi büyürse, Alanya’da AK Parti, 7 Haziran’daki seçimde sandığı patlatır.

Kaynak: Kerim Toksöz – Alanya Postası

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!